کاپیتال استیل

کاپیتال استیل

کاپیتال استیل
در مدت فعالیت خود توانست با بسیاری از شرکتها و مؤسسات خصوصی و دولتی ارتباط مؤثر و مستمری را برقرارنموده و در روند اجرایی بسیاری از پروژه های صنعتی آب ، بخار، نفت ،گاز و پتروشیمی نقش مؤثری را ایفا نموده.

این شرکت با برخورداری از کادر مجرب و روابط گسترده با کارخانجات معتبر داخلی وخارجی تولید کننده تیوب، لوله، اتصالات، فلنج و انواع شیرالات (کربن استیل، استنلس استیل و ……) در فشار های مختلف و همچنین تجربه سالها فعالیت با پروژها و شرکتهای مختلف آمادگی دارد تا کوتاهترین زمان و مناسبرین قیمت و با بالا ترین کیفیت مطابق با استانداردهای مورد نظر مهندسان مشاور طرح کالای سفارشی پروژه ها را تامین نماید.

استقبال کم نظیر و مراجعات قابل توجه از بدو تاسیس این شرکت موید رضایت مراجعین از کارائی شرکت و انجام بموقع خواسته های آنان است.

از دیگر عوامل توفیق کاپیتال استیل در ارئه خدمات وجذب مشتریان و نیز جلب توجه شرکتها و اشخاص اعم از بخش خصوصی و دولتی به نحوه اجرائی و نتایج مثبت خدمات شرکت است. و امکانات بالقوه شرکت در داخل کشور و ارتباطات فنی و بازرگانی آن با کارگزاران در کشورهای آلمان، اسکاتلند، دانمارک، ایتالیا، فرانسه، چین، هند، کره، امارات عربی متحده و غیره کادر اجرائی شرکت را قادر میسازد تا سفارشات و خواسته های مراجعین را در حد مطلوب و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد مدیریت شرکت پایپ فیتینگ به موفقیت شرکت در جلب رضایت هموطنان در رابطه با خواسته ها و سفارشات بازرگانی آنان افتخار میکند و به اصل (رضایت مشتریان) بعنوان عامل اصلی و رمز موفقیت اعتقاد راسخ دارد.